Hakkımızda

Yüzey Teknik Yapı

Yüzey Teknik Yapı Pötikare Mimari bünyesinde kurulmuştur. 1985 yılında mimarlık mühendislik ve inşaat çalışmalarına başlamış ve 2009 yılına kadar var olmuş bir firmanın yeni unvanlı, yeni yüzüdür.Yüzey Teknik Yapı(Pötikare Mimari) trafik düzenleme, yol çizgi ve endüstriyel zemin uygulamalarını da çalışmalarına katarak hizmet alanını genişletmiştir. Yüzey Teknik Yapı (Pötikare Mimari) , sektöründe verdiği hizmetleri, 25 senelik bilgi ve tecrübesiyle, titiz ve doğru çalışmalarıyla, müşteri memnuniyeti hedefli, araştırmacı, yenilikçi ve çözümleyici anlayışıyla sürdürmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz Yüzey Teknik Yapı uzman teknik kadrosu ile müşterilerimizin memnuniyeti ve başarıları doğrultusunda uluslararası kalite standartlarında boya sektöründe ürün ve teknik danışmanlık hizmeti sunmak ve  sorumluluklarının bilincinde, çevre ile dost bir şekilde çalışmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz boya sektöründe yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler, yetkin servisler ve teknik danışmanlık hizmeti sunmayı hedefleyen, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan sektöründe bir dünya şirketi olmak.

Yılların Tecrubesi, Yüzey Teknik Yapı.

İstanbul Türkiye (1985-2013)